
Мобільний телефон Oppo Reno13 5G 12/256GB Luminous Blue (OFCPH2689_BLUE)
17 764 ₴
- В наявності
- Код: 00-00024233
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.59", 1256 x 2760, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 8350, 12 Gb, 256 Gb, 50 + 8 + 2 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5600 mAh, підтримка OTG, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 181 г |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5600 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;геомагнітний датчик;датчик наближення;крокомір |
| Відеоядро | Mali G615-MC6 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.59" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;підтримка OTG;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 80W;IP69K |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Роздільна здатність екрана | 1256 x 2760 |
| Розміри (мм) | 157.9 х 74.7 х 7.2 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 3.35 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 764 ₴









