
Мобільний телефон Oppo A5 PRO 4G 8/128GB Olive Green (OFCPH2711_GREEN _128)
8 882 ₴
- В наявності
- Код: 00-00013802
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.67", 720 x 1604, 90 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1, 8 Gb, 128 Gb, 50 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5800 mAh, FM-радіо, ліхтарик, режим "Powerbank", підтримка OTG, пило/вологозахист, швидке заряджання, оливковий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 194 |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 610 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик;підтримка OTG;пило/вологозахист;режим "Powerbank";швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Особливості | Fast charging 45W;Quick Charge |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1 |
| Роздільна здатність екрана | 720 x 1604 |
| Розміри (мм) | 164.82 x 75.53 x 7.76 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | LTPS IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2.1 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 882 ₴









