Стан товару - Новий, 1.77", 128x160, CPU - Spreadtrum SC6531E, 32 Mb, 32 Mb, 0.8 Mpx, 1000 mAh, FM-радіо, ліхтарик, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;microUSB |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість ядер | 1 core |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | годинник;календар;світовий час;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Основна камера | 0.8 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 113.5 x 48.5 x 15 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Частота процесора | 260 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

