Стан товару - Новий, 2.4", 240x320, 4 Mb, 4 Mb, 1450 mAh, темно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;microUSB |
| Вага | 98.2 грам |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;музичний плеєр |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;телефонна книга |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 130.9 х 50.6 х 14 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465 ₴










