
Мобільний телефон Motorola G77 8/256GB Shaded Spruce (Green) (PBAW0027RS)
11 416 ₴
- В наявності
- Код: 00-00038521
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.78", 2772 x 1272, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 6400 Max, 8 Gb, 256 Gb, 108 + 8 Мп, Стабілізація - цифровий, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5200 mAh, підтримка OTG, швидке заряджання, стереодинаміки, темно-зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 182 г |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1272 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Діафрагма основної камери | f/1.7 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Запис відео фронтальної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | підтримка OTG;стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 108 + 8 Мп |
| Особливості | Fast Charge 30W;IP64 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6400 Max |
| Розміри (мм) | 77.37 х 7.33 х 164.18 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Extreme AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус; спалах |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 416 ₴






