
Мобільний телефон Motorola Edge 70 Fusion 12/256GB Silhouette (PBBE0042UA)
19 139 ₴
- В наявності
- Код: 00-00035219
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6.78", 2772 x 1272, 144 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3, 12 Gb, 256 Gb, 50 + 13 Mpx, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 7000 mAh, швидке заряджання, стереодинаміки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 193 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1272 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 810 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Комплект постачання | кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Обладнання | стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 13 Mpx |
| Особливості | IP68 certified;IP69 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 75.6 х 7.99 х 162.76 мм |
| Тип дисплея | Extreme AMOLED |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус; спалах |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 139 ₴









