
Мобільний телефон Motorola Edge 70 12/512GB Gadget Grey (PBA50006RS)
28 544 ₴
- В наявності
- Код: 00-00033700
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.67", 2712 x 1220, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, 12 Gb, 512 Gb, 50 + 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4800 mAh, швидке заряджання, стереодинаміки, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 159 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 722 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.0 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;чохол |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | алюміній;гума;скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 50 Mpx |
| Особливості | IP68 certified;IP69 certified |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 74 х 5.99 х 159 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | автофокус; спалах |
| Частота процесора | 2.8 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 544 ₴









