
Мобільний телефон Motorola Edge 60 12/256GB Gibraltar Sea (PB7H0031RS)
14 355 ₴
- В наявності
- Код: 00-00028226
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.67", 2712 x 1220, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7300, 12 Gb, 256 Gb, 50 + 50 + 10 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5200 mAh, швидке заряджання, стереодинаміки, синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G615 MP2 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 50 + 10 Мп |
| Особливості | IP68 certified;IP69 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 73 х 7.9 х 161 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Motorola Edge 60 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | автофокус; спалах |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 355 ₴









