Стан товару - Новий, 5.71", 1520 х 720, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio A20, 3 Gb, 32 Gb, 13 Mpx, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4100 mAh, FM-радіо, ліхтарик, темно-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAXCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 205 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio A20 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1520х720 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4100 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 32 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Відеоядро | PowerVR GE8300 |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 5.71" |
| Клас телефону | Смартфоні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість ядер | 4 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | гума; пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS;ГЛОНАС |
| Оперативна пам'ять | 3 Gb |
| Операційна система | Android 9.0 |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 3G;4G |
| Розміри (мм) | 155 x 75 x 10 мм |
| Розширення пам`яті | microSD до 128 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус; спалах |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 866 ₴


