6.78", 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G81 Ultimate, 4 Gb, 128 Gb, 8 Mpx, Front - 8 Mpx, WI-FI, NFC, 5200 mAh, FM-радіо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Країна виробник | Китай |
| Оснащення | FM-радіо |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 189 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio G81 Ultimate |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | WI-FI;NFC |
| Безпека | Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Запис відео основної камери | WQHD (2560х1440) |
| Запис відео фронтальної камери | WQHD (2560х1440) |
| Комплект постачання | документація;зарядний пристрій;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Основна камера | 8 Mpx |
| Особливості | IP64 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 78.8 х 7.7 х 167.7 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Тип дисплея | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус; спалах |
| Частота процесора | 2.0 + 1.7 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 818 ₴






