Стан товару - Новий, 1.77", 2.8", 240x320, 60 Гц, CPU - Unisoc T107, 64 Mb, 128 Mb, 0.3 Mpx, Стабілізація - цифровий, Bluetooth, 1450 mAh, ліхтарик, червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Оснащення | Ліхтарик |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 136.4 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T107 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Спалах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 128 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77";2.8" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Комплект постачання | акумуляторна батарея;документація;кабель;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;музичний плеєр |
| Оперативна пам'ять | 64 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;нотатки;телефонна книга |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Особливості | IP54 certified |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 198.9 х 55 х 19 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Також шукають | Китайські;маленькі;розкладні;2025 року;до 3000 грн;до 3500 грн;до 4000 грн;до 5000 грн;до 6000 грн;д |
| Тип дисплея | QQVGA |
| Формат SIM-карти | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 804 ₴










