1.77", 240x320, 60 Гц, CPU - Unisoc SC6533G, 4 Mb, 4 Mb, 0.08 Mpx, 1000 mAh, FM-радіо, ліхтарик, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74 г |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Комплект постачання | акумуляторна батарея;документація;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал екрану | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Операційна система | Nokia Series 30+ |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Особливості | IP54 certified |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Процесор | Unisoc SC6533G |
| Розміри (мм) | 50 х 13.65 х 114.54 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Тип дисплея | QVGA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴



