1.77", 240x320, 60 Гц, CPU - Unisoc SC6533G, 8 Gb, 4 Gb, 800 mAh, FM-радіо, ліхтарик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73 г |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Вбудована пам'ять | 4 Gb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Комплект постачання | акумуляторна батарея;документація;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Nokia Series 30+ |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Особливості | IP54 certified |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Процесор | Unisoc SC6533G |
| Розміри (мм) | 50 х 14.3 х 114.3 мм |
| Тип дисплея | QVGA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴





