
Мобільний телефон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Cosmic Orange (MFYN4)
70 014 ₴
- В наявності
- Код: 00-00035279
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.9", 1320 х 2868, 120 Гц, CPU - Apple A19 Pro, 256 Gb, 48 + 48 + 48 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 18 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4832 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, бездротове заряджання, штучний інтелект, помаранчевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 233 г |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4832 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceID |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;барометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Діафрагма основної камери | f/1.78 + f/2.2 + f/2.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Іміджеві |
| Комплект постачання | кабель;телефон |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 6 core |
| Матеріал екрану | Ceramic Shield 2 |
| Матеріал корпуса | алюміній;кераміка |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;iBeacon;QZSS;GPS;A-GPS |
| Операційна система | iOS 26 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;штучний інтелект |
| Основна камера | 48 + 48 + 48 Mpx |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Процесор | Apple A19 Pro |
| Роздільна здатність екрана | 1320 х 2868 |
| Розміри (мм) | 163.4 x 78 x 8.75 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | OLED |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 18 Mpx |
| Функції камери | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 014 ₴


