
Мобільний телефон Apple iPhone 14 Pro Max 128Gb Space Black (REF B) BREEZY (2BMQ9P3)
33 683 ₴
- В наявності
- Код: 00-00033132
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Відновлений, Стан після відновлення - REF B (хороший стан), 6.7", 1290 x 2796 pixels, 120 Гц, CPU - Apple A16 Bionic, 6 Gb, 128 Gb, 48 + 12 + 12 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 12 + 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4323 mAh, пило/вологозахист, швидке заряджання, бездротове заряджання, стереодинаміки, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Apple A16 Bionic |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4323 mAh |
| Інтерфейси і підключення | lightning |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceID |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;барометр;гіроскоп;датчик наближення;цифровий компас |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені;Іміджеві |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 2 |
| Кількість ядер | 6 core |
| Матеріал екрану | Ceramic Shield |
| Матеріал корпуса | метал;скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | ігри;відеоплеєр;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | iOS 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | бездротове заряджання;пило/вологозахист;стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 48 + 12 + 12 Mpx |
| Особливості | Apple Pay;IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1290 x 2796 pixels |
| Розміри (мм) | 160.7 x 77.6 x 7.9 mm |
| Стан після відновлення | REF B (хороший стан) |
| Стан товару | Відновлений |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 850;900;1800;1900 |
| Топ популярних моделей | Apple iPhone 14 Pro Max |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Super Retina XDR (OLED) |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 12 + 12 Mpx |
| Функції камери | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;покадрова зйомка;розпізнавання обличчя;спалах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 683 ₴






