Стан товару - Новий, 2.8", 240x320, 60 Гц, 32 Mb, 0.3 Mpx, Bluetooth, 1500 mAh, FM-радіо, ліхтарик, SOS клавіша, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 г |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Комплект постачання | акумуляторна батарея;документація;зарядний пристрій;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;SOS клавіша;ліхтарик |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Особливості корпусу | Зі знімною батареєю |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 55 х 12.5 х 134.5 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 16 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴







