
Батарея універсальна Wozinsky 30000mAh, K65+ 65W 30000mAh 2*USB-C, USB-A (5907769364457)
2 188 ₴
- В наявності
- Код: 00-00023361
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 65, вихідний струм - 5 A, 3 A, 2.22 A, 1.67 A, 3.25 A, розмір - 115 x 58 x 58 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 500 г, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wozinsky |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C;USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.67 A;2.22 A;3 A;3.25 A;5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 65 |
| Особливості | Power Delivery;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0;65 W |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 115 x 58 x 58 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 188 ₴




