
Батарея універсальна Vinga 30000 mAh 100W Display VA Grey (Li-Ion) (VPBB30100)
3 599 ₴
- В наявності
- Код: 00-00032905
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 100, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, розмір - 177 х 82 х 26 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 566 г, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 566 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;2 A;3 A;4.5 A;5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 100 |
| Особливості | Power Delivery;100 W |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 177 х 82 х 26 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴







