
Батарея універсальна Vinga 10000 mAh 35W Display Cable (VPBB1035C)
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 00-00030294
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 35, вихідний струм - 3 A, 2.5 A, 2.33 A, розмір - 76 х 63.5 х 26.5 мм, матеріал корпусу - вогнетривкий пластик, вага - 175 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 175 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 2.33 A;2.5 A;3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.67 A;2.22 A;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 35 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для телефона |
| Розмір | 76 х 63.5 х 26.5 мм |
| Також шукають | для айфону;компактні;міні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴









