
Батарея універсальна Vinga 10000 mAh 22.5W/15W/2.5W Wireless (VPBB1022WL)
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 00-00030292
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Wireless Charger, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, 2.22 A, 1.67 A, 2.25 A, розмір - 112 х 71 х 18 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 223 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 223 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C;Wireless Charger |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.67 A;2.22 A;2.25 A;3 A |
| Вхідна напруга | 9 V;5 V |
| Вхідний струм | 2 A;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Особливості | Qi |
| Призначення | для планшета; для роутера; для телефону |
| Розмір | 112 х 71 х 18 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;компактні;міні;найкращі;якісні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









