
Батарея універсальна Vention Magnetic Wireless 10000mAh 20W PD USB-C In/Out, QI-15W White (FHNW0)
1 315 ₴
- В наявності
- Код: 00-00030070
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, Джерело заряду батареї - USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, вихідний струм - 3 A, розмір - 111 x 72 x 20 мм, вага - 240 г, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 9 V;5 V |
| Вхідний струм | 2.4 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Захист | індикатор залишкового заряду;захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму;захи |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Особливості | Power Delivery;Qi;індикатор залишкового заряду;висувна підставка;цифровий дисплей |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 111 x 72 x 20 мм |
| Також шукають | для дівчат;компактні;міні;найкращі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315 ₴





