
Батарея універсальна Vention 20000 mAh 22.5W with Built-in USB-C and Lightning Cables (FHPB0)
1 559 ₴
- В наявності
- Код: 00-00004556
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Lightning, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 149.2 x 69.2 x 32 мм, матеріал корпусу - ABS пластик, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;Lightning;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;1.67 A;2.22 A;3 A;4.5 A |
| Вхідна напруга | 9 V;5 V |
| Вхідний струм | 2 А;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB;мережа 220 В |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Особливості | Power Delivery;цифровий дисплей |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 149.2 x 69.2 x 32 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴









