
Батарея універсальна Vention 10000 mAh 22.5W Black LED Display Type (FHKB0)
799 ₴
- В наявності
- Код: 00-00004294
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, матеріал корпусу - ABS пластик, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB;мережа 220 В |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Особливості | Power Delivery;Quick Charge 3.0;100 W |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;зі швидкою зарядкою;компактні;міні;найкращі;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









