
Батарея універсальна UmeTravel 5000mAh 20W M7 Magnetic and Wireless (1175590)
874 ₴
- В наявності
- Код: 00-00041879
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 5000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, вихідний струм - 5 A, 4.5 A, розмір - 128 х 70 х 25.2 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 340 г, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 4.5 A;5 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Особливості | MagSafe;Power Delivery;індикатор залишкового заряду;висувна підставка |
| Призначення | Для телефона |
| Розмір | 128 х 70 х 25.2 мм |
| Також шукають | компактні;міні;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874 ₴


