
Батарея універсальна UmeTravel 5000mAh 20W M11 Magnetic and Wireless (1175593)
874 ₴
- В наявності
- Код: 00-00041882
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 5000 mAh, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, вихідний струм - 5 A, 4.5 A, розмір - 105 х 67 х 13 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 450 г, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 4.5 A;5 A |
| Вхідна напруга | 9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Особливості | Power Delivery;Qi;З вбудованим кабелем |
| Призначення | для планшета;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 105 х 67 х 13 мм |
| Також шукають | компактні;міні;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874 ₴
