
Батарея універсальна UmeTravel 10000mAh 20W M9X Magnetic and Wireless (1175592)
1 322 ₴
- В наявності
- Код: 00-00041881
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, вихідний струм - 5 A, 4.5 A, розмір - 105 х 66 х 19 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 210 г, Колір - блакитний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 4.5 A;5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 4.5 A;5 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Особливості | MagSafe;Power Delivery;цифровий дисплей |
| Призначення | Для телефона |
| Розмір | 105 х 66 х 19 мм |
| Також шукають | для дівчат;компактні;міні;найкращі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322 ₴
