Ємність - 48000 mAh, електрохімічна система - LiFePo4, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, 3 х USB, 3 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 300, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 2 A, розмір - 145 х 106 x 77 мм, Колір - темно-сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 48000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;3 x USB Type-C;3 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;2 A;3 A;5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;28 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A;5 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | LiFePo4 |
| Колір | Темно-сірий |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 300 |
| Особливості | Power Delivery;З вбудованим кабелем;Наскрізна зарядка;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0;300 W |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 145 х 106 x 77 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;для дому;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 702 ₴





