Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 45, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, 2.25 A, Колір - темно-сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;2 A;2.25 A;3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A;3.25 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перезаряду;надлишкової напруги на виході;надлишкової напру |
| Колір | Темно-сірий |
| Кількість перезарядок | 300 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 45 |
| Особливості | Power Delivery;З вбудованим кабелем;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 171 ₴









