
Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B)
3 399 ₴
- В наявності
- Код: 00-00041900
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 130, вихідний струм - 5 A, 2.25 A, розмір - 131 × 54 × 50.8 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 476 г, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 476 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 2.25 A;5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A;3.25 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 130 |
| Особливості | Power Delivery;Programmable PowerSupply (PPS);З вбудованим кабелем;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 131 × 54 × 50.8 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴



