
Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 100W Two-way Fast Charging (PB720 25188)
3 765 ₴
- В наявності
- Код: 00-00041903
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 100, вихідний струм - 5 A, 3 A, розмір - 138 х 80 х 27 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 420 г, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 420 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A;5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A;3.25 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 100 |
| Особливості | Power Delivery;Наскрізна зарядка;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0;Quick Charge 4.0+;100 W |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 138 х 80 х 27 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 765 ₴







