
Батарея універсальна TheGeneral 18000mah Kamet, QC/22.5W (40012019-03)
2 634 ₴
- В наявності
- Код: 00-00033653
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 18000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 2 A, 3.25 A, розмір - 11.5 х 7.1 х 2.7 см, матеріал корпусу - полікарбонат, пластик, вага - 480 г, Колір - синій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TheGeneral |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 480 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 18000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;2 A;3 A;3.25 A;5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A;3.25 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перевантаження по струму;захист від перегріву;надлишкової напруги на вході |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | полікарбонат;пластик |
| Особливості | Power Delivery;цифровий дисплей;Quick Charge 2.0;Quick Charge 2.1;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 11.5 х 7.1 х 2.7 см |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 634 ₴



