
Батарея універсальна SWISSTEN 20000mAh SPACE 22/5W PD QC w/built-in cables USB-C/LIGHTNING Silver (8
1 462 ₴
- В наявності
- Код: 00-00041829
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Lightning, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, розмір - 102 x 71 x 29 мм, матеріал корпусу - ABS пластик, вага - 408 г, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SWISSTEN |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 408 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | Lightning;USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB;мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Особливості | Power Delivery;З вбудованим кабелем;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 102 x 71 x 29 мм |
| Також шукають | для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 462 ₴




