Батарея універсальна Silicon Power 10000mAh QP15 White (SP10KMAPBKQP150W)
713 ₴
- В наявності
- Код: 00-00033885
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 18, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, розмір - 141 x 69 x 16.8 мм, вага - 224 г, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silicon Power |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 224 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;2 A;3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Гарантія | 24 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму;захист від перегріву;надлишкової |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Особливості | Power Delivery;індикатор залишкового заряду;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 141 x 69 x 16.8 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | дешеві;для дівчат;зі швидкою зарядкою;компактні;міні;найкращі;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴
