Ємність - 50000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 4 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 250, розмір - 209 х 136 х 33 мм, матеріал корпусу - метал, вага - 1200 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 50000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 4 х USB |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | багаторівнева система захисту |
| Коннектори для ноутбуків | Acer;Asus;Dell;HP;Lenovo;Samsung;Sony |
| Кількість перезарядок | до 1000 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 250 |
| Особливості | індикатор залишкового заряду;ліхтар |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для плеєра;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 209 х 136 х 33 мм |
| Також шукають | великі;для дому;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 213 ₴

