
Батарея універсальна PowerPlant 20000mAh, PD/18W, QC3.0, USB-C, USB-A*2, Wireless, Solar panel (PB93
2 396 ₴
- В наявності
- Код: 00-00017473
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, сонячна батарея, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Wireless Charger, Максимальна вихідна потужність, Вт - 18, вихідний струм - 3 A, матеріал корпусу - метал, пластик, Колір - помаранчевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C;Wireless Charger |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB;сонячна батарея |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | багаторівнева система захисту;захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Особливості | індикатор залишкового заряду;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для смарт-годинників;для телефона |
| Також шукають | для айфону;зі швидкою зарядкою;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 396 ₴
