
Батарея універсальна PowerPlant 10000mAh, USB-A*2, + Solar 5.5V-0,2A (PB930494)
1 211 ₴
- В наявності
- Код: 00-00021201
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, сонячна батарея, інтерфейси підключення (вихід) - USB, вихідний струм - 2 A, матеріал корпусу - пластик, вага - 225 г, Колір - чорний, помаранчевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB;сонячна батарея |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перезаряду |
| Колір | помаранчевий;чорний |
| Особливості | індикатор залишкового заряду;ліхтар |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для смарт-годинників;для телефона |
| Також шукають | для айфону;компактні;міні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 211 ₴


