Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 18, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, 2.22 A, розмір - 131 x 67 x 15 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 222 г, Колір - фіолетовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intenso |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 222 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вхідна напруга | 9 V;5 V |
| Вхідний струм | 2 A;3 A |
| Гарантія | 24 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перезаряду |
| Колір | Фіолетовий |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Особливості | Power Delivery;індикатор залишкового заряду;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴










