Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, вихідний струм - 2.4 A, розмір - 99 x 64 x 26 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 220 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intenso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2.4 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB;мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для телефона |
| Розмір | 99 x 64 x 26 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | дешеві;для айфону;компактні;міні;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



