
Батарея універсальна HOCO 30000mAh Astute 22.5W PD QC Black (J101B / 714732)
1 628 ₴
- В наявності
- Код: 00-00041849
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - Micro-USB, USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, розмір - 146 × 68 × 41 мм, матеріал корпусу - PC-пластик, Вогнетривкий ABS пластик, вага - 596 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 596 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | Micro-USB;USB Type C |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | багаторівнева система захисту;захист від короткого замикання;захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | PC-пластик; Вогнетривкий ABS пластик |
| Особливості | Power Delivery;індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 146 × 68 × 41 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628 ₴





