
Батарея універсальна HOCO 20000mAh, PD/20W, 22.5W, White (J132A / 42067)
1 309 ₴
- В наявності
- Код: 00-00023338
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, Lightning, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, 4 A, розмір - 152 × 67 × 31 мм, матеріал корпусу - PC-пластик, ABS пластик, вага - 420 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 420 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;Lightning;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A;4 A |
| Гарантія | 6 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву;захист від перезаряду;надлишкової напруги на вих |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик; PC-пластик |
| Особливості | Power Delivery;цифровий дисплей;Quick Charge 2.0;Quick Charge 2.1;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 152 × 67 × 31 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴



