Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, Lightning, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 152 х 67 х 31 мм, матеріал корпусу - PC-пластик, ABS пластик, вага - 490 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 490 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;Lightning;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.67 A;2.22 A;3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 2 А;3 A |
| Гарантія | 6 |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик; PC-пластик |
| Особливості | Power Delivery;З вбудованим кабелем;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 152 х 67 х 31 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359 ₴






