Ємність - 50000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 160 х 90 х 70 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 1150 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 50000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;1.67 A;2 A;2.22 A;3 A;4.5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А;2 А;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Особливості | Power Delivery;індикатор залишкового заряду;цифровий дисплей |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 876 ₴



