Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 70, вихідний струм - 3 A, 2.5 A, 4.5 A, 2 A, 3.5 A, розмір - 160 х 75 х 35 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 440 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 440 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 2 A;2.5 A;3 A;3.5 A;4.5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A;3.5 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму;захист від перегріву;захист від п |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 70 |
| Особливості | Power Delivery;Quick Charge 2.0;Quick Charge 2.1;Quick Charge 3.0;Quick Charge 4.0 |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 160 х 75 х 35 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 643 ₴



