
Батарея універсальна Esperanza 8000mAh input/Micro-USB, output/3*USB, White/Grey (EMP106WE)
400 ₴
- В наявності
- Код: 00-00039253
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 8000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 3 х USB, вихідний струм - 1.5 A, 2.1 A, 1 A, розмір - 142 х 63 х 24 мм, вага - 270 г, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 270 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 8000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 3 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Вихідний струм | 1 A;1.5 A;2.1 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Особливості | індикатор залишкового заряду;ліхтар |
| Призначення | для планшета; для телефона |
| Розмір | 142 х 63 х 24 мм |
| Також шукають | дешеві;для айфону;для дівчат;компактні;міні;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




