Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 5 A, розмір - 112.4 x 68.5 x 22 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 238 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 238 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;4.5 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Особливості | MagSafe;Qi;індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 112.4 x 68.5 x 22 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | компактні;міні;найкращі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴









