
Батарея універсальна EMOS 10000mAh BETAQ 10, 22.5W, black (B0531B)
1 002 ₴
- В наявності
- Код: 00-00047247
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 2.4 A, 2 A, 2.22 A, 2.25 A, розмір - 143 х 68 х 16 мм, матеріал корпусу - ABS пластик, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 A;2 А;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Особливості | Power Delivery;цифровий дисплей |
| Призначення | для планшета;для смарт-годинників;для телефона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 002 ₴









