Ємність - 5000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, вихідний струм - 4.5 A, розмір - 103 × 71.6 × 9.4 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 123 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 123 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 4.5 A |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 18 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Особливості | Qi;індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для планшета; для роутера; для телефону |
| Розмір | 103 × 71.6 × 9.4 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;компактні;міні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 586 ₴

