
Батарея універсальна Dudao K6Pro+ 20000mAh 10W with USB-C/Lightning/MicroUSB/USB-A cables (697719668
841 ₴
- В наявності
- Код: 00-00041905
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, microUSB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 10, вихідний струм - 2 A, матеріал корпусу - пластик, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dudao |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C;microUSB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 10 |
| Особливості | З вбудованим кабелем;цифровий дисплей |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | недорогі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841 ₴





