
Батарея універсальна Dudao K15Pro 20000mAh PD/22.5W, QC, with built-in cables, Black (6977196682430)
981 ₴
- В наявності
- Код: 00-00020406
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, Lightning, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2.4 A, 4.5 A, 2.22 A, 1.67 A, матеріал корпусу - пластик, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dudao |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C;Lightning |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;1.67 A;2.22 A;2.4 A;3 A;4.5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А;2 A;2.5 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Особливості | Power Delivery;цифровий дисплей |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | найкращі;недорогі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴





