
Батарея універсальна ColorWay 30 000 mAh High-power 2 PD/20W, QC/3.0, USB-C/Micro-USB (CW-PB300LPC2B
1 437 ₴
- В наявності
- Код: 00-00027232
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, розмір - 139 x 69 x 42 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 657 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 657 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А;2 А;2.5 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Особливості | Power Delivery;індикатор залишкового заряду;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета; для телефона |
| Розмір | 139 x 69 x 42 мм |
| Також шукають | великі;для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437 ₴








